معرفی مدیرسایت

مدیر مسئول و سردبیر:
 رضا پاشانجاتی

مربی رسمی فدراسیون شطرنج،
داور فدراسیون جهانی شطرنج
و کارشـــــناس خبرنگاری

reza_pashanejati@yahoo.com

عضويت سريع

شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:
 

آمار کاربران

بازی آن لاین

 

Play Chess Online

رخ در آپارات



1-

یک دوره کلاس مربیگری درجه 3 آقایان  از تاریخ 16 لغایت 20 آبان ماه سال جاری در بجنورد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج،دریک دوره جمعا 17 نفر شرکت کردند که از این میان، 15 نفر موفق به اخذ نمره قبولی شدند،لازم بذکر است از میان قبول شدگان 5 نفر  مهرداد درخشانی،داود حسن زاده، مهرداد رمضانی، علی قدیمی، ارسلان نارویی دارای ریتینگ بین المللی بوده و کارت مربیگری دریافت می کنند و دیگر قبول شدگان 10 نفر  علی وطن دوست،سید حسن طیبی، رحیم ذیحق، نوراله ناصری، فرید قلی زاده حمیدی، قائم مسعودس، مجتبی نوری، محسن نوری، سید محمد سیدی، مجتبی محبی نجم آباد دارای ریتینگ بین المللی نبوده و گواهینامه موقت دریافت خواهند کرد.

2-

کمیته داوران ،اسامی قبول شدگان در کلاس داوری درجه 3 استان آذربایجان شرقی را اعلام کرد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، این دوره داوری درجه 3 ،در تاریخ 12 آبان ماه سالجاری، در محل هیئت شطرنج استان آذربایجان شرقی توسط  مقصود گیاهی به عنوان مدرس، برگزار و از میان شرکت کنندگان،18 آقا و 16 خانم موفق به قبولی در آزمون شدند.

 

 اسامی قبول شدگان آقایان:

 1- سعید آقبلاغی 2- حمید حامدی 3- محمد خیری شجاعی  4- بهروز درفشی  5- علیرضا دهقان دیزجی 6- رسول ذکری 7- علی ربوی 8- علیرضا رستمی 9- سید طاهر رهنما  10- عباس صادقی  11- بهروز طالبی اقدم  12- خلیل عونی 13- محمد فرضی 14- صفرعلی فرهنگ دلیر 15 – مهدی کریمی پوربارنجی 16- یوسف محبی راد 17- مقصود نبیل پور  18- جابر یزدانی

 

اسامی قبول شدگان بانوان:

 1- مریم بی باک 2- وحیده توکلی 3- مریم جنگی کلات 4- معصومه حاجی عباسی فرهود 5- لیلا خالقی اسکوئی  6- نرگس خطیبی 7- رویا سالکی  8- سهیلا سعادتی فر 9- حبیبه سلیمانی پور 10 – سمانه صفری فسقندیس  11- لیلا عبداللهی فرد  12- اعظم فرهنگ 13- سمیه فرهنگ  14- ایران تاج محمود زاده  15- لیلا نبوی آزاد بناب  16- بهناز نجفیان پیشرباط

3-

یک دوره مسابقه سریع آزاد، از تاریخ 16 لغایت22 آذر سال جاری، در خانه شطرنج شهر شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، در این دوره  85 نفر شرکت نمودند که در پایان  9 دور نفرات برتر به شرح ذیل اعلام می شود:
1- محمد حسن فلاحتی با  8 امتیاز مقام اول
2- بهتاش سلیمی فرد با  7.5 امتیاز مقام دوم
3- علی منیری با 7 امتیاز مقام سوم
4-  غلامرضا رنجگر با 7  امتیاز مقام چهارم
5- عمار سلطانی با 7 امتیاز مقام پنجم
6- محمد جواد مهدوی با 6.5 امتیاز مقام ششم
7-  حسین عباسی با  6.5 امتیاز مقام هفتم
8- محمد مهدی ایروانی راد با 6.5 امتیاز مقام هشتم


ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 27 آذر ماه، 1390 توسط reza  پرینت
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 طلاعیه ثبت نام قهرمانی رده های سنی جهان  [ پنجشنبه، 31 تير ماه، 1389 ] 726 مشاهده
 برگزاری کلاس دوره مربیگری درجه 2 همدان  [ چهارشنبه، 1 شهريور ماه، 1391 ] 871 مشاهده
 مهندس کامبوزیا مسئول توسعه شطرنج در فیده  [ سه شنبه، 17 خرداد ماه، 1390 ] 1243 مشاهده
 یک مسابقه استثنائی در مسابقات رسمی  [ جمعه، 29 ارديبهشت ماه، 1391 ] 1018 مشاهده
 تولد دو ریتینگدار بین المللی شطرنج کرمان  [ جمعه، 26 آذر ماه، 1389 ] 1095 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما: (ضروری): 
ایمیل شما: (ضروری): 
نظر:


:) ;) |) :- :( :0 :# *) ^) +)) :} |(( @: (:) :? :**
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها


 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب