معرفی مدیرسایت

مدیر مسئول و سردبیر:
 رضا پاشانجاتی

مربی رسمی فدراسیون شطرنج،
داور فدراسیون جهانی شطرنج
و کارشـــــناس خبرنگاری

reza_pashanejati@yahoo.com

عضويت سريع

شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:
 

آمار کاربران

بازی آن لاین

 

Play Chess Online

رخ در آپارات


 

اسامی بازیکنان برای حضور در مسابقات نیمه نهایی قهرمانی کشور

آیین نامه نیمه نهایی قهرمانی آقایان کشور

آیین نامه نیمه نهایی قهرمانی بانوان کشور&

اسامی بازیکنان مجاز برای حضور در مسابقات نیمه نهایی قهرمانی کشور (بازیکنان جایگزین روز شنبه معرفی می شوند)

مسابقات نیمه نهایی قهرمانی کشور از 1 تا 7 آذر در اراک و ارومیه برگزار خواهد شد. ورودیه و اسکان برای بازیکنان رایگان است.



نفرات زیر مجاز به شرکت در این مسابقه می باشند بازیکنانی که زیر اسمشان خط کشیده شده(اینجا)، آمادگی خود را برای شرکت در این مسابقات اعلام نموده اند بقیه بازیکنان که اسمشان در زیر آمده تا ساعت 14 روز جمعه 28 آبان فرصت دارند اعلام آمادگی نمایند. بازیکنانی که انصراف خود را اعلام نموده اند از لیست حذف شده اند .

اسامی بازیکنان دعوت شده به نیمه نهایی قهرمانی آقایان کشور :

از مسابقات جشنواره کشور :

1-     مهرداد صداقتی 2- محسن شعرباف 3- مازیار باقری 4- محمد امین مولایی 5- سینا کوره وند 6- میلاد سالار 7- مهدی غلامی 8- میثم خطیبی 9- سید کیان پورموسوی 10- فراز قلعه دار 11- عبدالمجید روحی 12- حسین مجاوریان 13- آریا امیدی 14- امیر مسعود مرادی 15- شاهین مهندسی 16- آراد نظری 17- امیر محمد سوزنکار 18- آرمین خواجوی 19- فرزین رضایی ابری 20- آرش داغلی 21- محمد رضا پورعراقیان 22- افشین محمد پور 23- ساسان علی بابایی

قهرمان استان ها :

1-   نیما حسین زاده از آذربایجان شرقی 2- شاهین عابدی از اصفهان 3- مهیار نجفیانپور از البرز 4- بهتاش سلیمی فرد از بوشهر 5- پویان دوستکام از تهران 6- چنگیز رضایی از چهارمحال و بختیاری 7- امیر محمد بهمنی از خراسان رضوی 8- محمد مهدی هجرتی از خراسان شمالی 9- میلاد مشرقی مقدم از خراسان جنوبی 10- مهدی حسینی پور از خوزستان 11- وحید خالصی از زنجان 12- مهران نوری از سمنان 13- وهاب ریگی از سیستان و بلوچستان 14- حمید رضا طهماسبی از فارس 15- شاهین جوانی از قزوین 16- مصطفی سخایی از قم 17- محمد شاه مرادی از کردستان 18- فرشاد ثمره شاهپسند از کرمان 19- کاوه خبیری از کرمانشاه 20- دانش پور از کهکیلویه و بویر احمد 21- علی عابدی از گلستان 22- آرش طاهباز از گیلان 23- میلاد چگینی از لرستان 24- سید جعفر خمیسی از مازندران 25- امیر محمد حمیدی از مرکزی 26- محمد اصبحی از هرمزگان 27- امیر علی دلاوری از همدان 28- آرمان سرستیان از یزد

10 نفر لیست ریتینگ بر اساس ماه آگوست :

1-   پرهام مقصودلو 2- پویا ایدنی 3- پوریا درینی 4- امیر رضا پور رمضانعلی 5- محمد امین طباطبایی 6- شاهین لرپری زنگنه 7- آرین غلامی 8- سید جواد علوی مقدم 9- مسعود مصدق پور

-         قهرمان جوانان زیر 20 سال کشور : سید خلیل موسوی

-         استاد بزرگ همایون توفیقی

لازم به یاداوری است که مرحله سومتحت عنوان "نهایی قهرمانی کشور" به روش دوره‌ای با 12 شرکت کننده انجام خواهد گرفت:

شرکت کنندگان شامل :

-     قهرمان کشور در دوره قبل :  علیرضا فیروزجا

-      نفر برتر از فهرست درجه بین‌المللی ماه نوامبر فیده : احسان قائم مقامی

-    10 نفر اول از مسابقات نیمه نهایی قهرمانی کشور

 

اسامی بازیکنان دعوت شده به نیمه نهایی قهرمانی بانوان کشور :

از مسابقات جشنواره کشور :

1-مطهره اسدی  2- محدثه علیجان زاده  3- سیده فاطمه ساداتی   4-ساناز اسماعیلی  5- پروا بهزاد نظیف  6- آیدا جیوی خراسانلو   7-زهرا حیدری   8-نیکی نادرنیا   9-سیده فاطمه هاشمی   10-صبا جلالی  11- فاطمه فرنیا  12-  میترا اصغرزاده  13- تارا اصغرپور ماسوله

از لیست ریتینگ بر اساس ماه آگوست :

1-یگانه کریمی 2- هما علوی

قهرمان استان ها : 1- لیلا زارع زاده از آذربایجان شرقی 2- آیلار لطفی از آذربایجان غربی 3- طناز ازلی از اصفهان 4- ماندانا تیموری از البرز 5- نازنین مبرهنی از تهران 6- نرگس کاوه از چهارمحال و بختیاری 7- ملیحه احمدی از خراسان شمالی 8- زهرا نعمتی فر از زنجان 9- یگانه خورشیدی از سمنان 10- لیلا صادقی از سیستان و بلوچستان 11- سمیه بسیم زاده از قم 12- زهرا عباسی از کرمانشاه 13- سمیرا شریفی از کهکیلویه و بویر احمد 14- تارا رحیمی از گلستان 15- نیکتا نادرنیا از گیلان 16- زینب خوش صفا از لرستان 17- سیده ستاره سبط رسول از مازندران 18- عارفه آجلو از مرکزی 19- نورسته اژدری از هرمزگان 20- نشمیل کلوندی از همدان 21- نازنین هاشمی از بوشهر

قهرمان جوانان زیر 20 سال کشور : وصال حامدی نیا

لازم به یاداوری است که مرحله سومتحت عنوان "نهایی قهرمانی کشور" به روش دوره‌ای با 12 شرکت کننده انجام خواهد گرفت:

شرکت کنندگان شامل :

-     قهرمان کشور در دوره قبل :  سارا سادات خادم الشریعه

-      3 نفر برتر از فهرست درجه بین‌المللی ماه نوامبر فیده : 1- آتوسا پورکاشیان 2- میترا حجازی پور 3- غزل حکیمی فرد

-    8 نفر اول از مسابقات نیمه نهایی قهرمانی کشور

 

برای اعلام آمادگی با شماره موبایل 09123681837 افتخاری مسئول کمیته مسابقات تماس بگیرید.

آیین نامه مسابقات آقایان

آیین نامه مسابقات بانوان

 

منبع : سایت فدراسیون شطرنج ایران



ارسال شده در مورخه : جمعه، 28 آبان ماه، 1395 توسط reza  پرینت
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 آئین نامه جام ستارگان – جام حذفی  [ پنجشنبه، 25 ارديبهشت ماه، 1393 ] 234 مشاهده
 پنجمین دوره مسابقات (جام دلیران تنگستان)  [ يكشنبه، 16 فروردين ماه، 1394 ] 273 مشاهده
 آیین نامه مسابقات جام نوروز93 تهران  [ چهارشنبه، 28 اسفند ماه، 1392 ] 360 مشاهده
 جام شهریور (استاندارد)  [ دوشنبه، 24 شهريور ماه، 1393 ] 181 مشاهده
 مسابقه جدول بسته استان کرمان  [ چهارشنبه، 8 آذر ماه، 1391 ] 719 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما: (ضروری): 
ایمیل شما: (ضروری): 
نظر:


:) ;) |) :- :( :0 :# *) ^) +)) :} |(( @: (:) :? :**
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها


 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب